Získejte milion za 990 Kč: unikátní průvodce programem Oprav dům po babičce

28. 08. 2023
RNDr. David Brtna
Finance

Velkým tématem léta 2023 se stal nový dotační program Oprav dům po babičce. Internet je plný článků, blogů a nejrůznějších zaručených informací, ale nikdo v podstatě přesně neví, co od dotace čekat a jak na vysněný milion dosáhnout.

Pro všechny zájemce o dotaci jsme připravili dvouhodinový živý webinář, který vám přinese:

  • Odstranění nejistoty: Na povrchu se toho o dotacích ví hodně, ale skutečné know-how je vzácné. Náš špičkový poradce vám odhalí všechna tajemství tohoto programu.
  • Mikrofon je váš: Zapnutý mikrofon znamená možnost ptát se na cokoli, co vás zajímá. Už máte svůj projekt připravený? Konzultujte ho s naším lektorem přímo během webináře. Ať už jde o detaily, nebo celkovou strategii, jsme tu pro vás.
  • Od myšlenky k akci: Nemáte ještě nic připraveno a přemýšlíte, že je škoda si ten milion od státu nevzít? Připojte se a nechte se inspirovat ostatními a jejich plány. Společně rozvineme vaši představu do reálného plánu.

Přihlaste se na dvouhodinový živý webinář s možností konzultace vlastního projektu za cenu 990 Kč. Udělejte první krok ke splnění svých snů o bydlení.

Podobné články

13. 03. 2024
RNDr. David Brtna
Modernizace školní kuchyně ZŠ Komenského: Příklad úspěšného využití dotací

V rámci partnerství s městem Slavkov u Brna jsme představili přelomový projekt energetických úspor v ZŠ Komenského. Modernizace školní kuchyně…

16. 09. 2022
RNDr. David Brtna
Dešťová voda jako zdroj

Státní fond životního prostředí se prostřednictvím Operačního programu Životní prostředí (OPŽP) snaží reagovat na negativní dopady klimatické změny. Ty se…

01. 09. 2022
Ing. Petr Soldán
Jak nakupovat energie

Situace na trhu s energiemi je kritická. To, co se odehrává v posledních třech týdnech, vypadá, že se nám celá situace v Evropě…