Teambuilding v Praze? S AQE academy zaručeně nezapomenutelný zážitek

14. 02. 2024
Ing. Martin Sedláček
Komunikace Měkké dovednosti

Vystupování na veřejných projednáních a v televizních nebo rozhlasových reportážích je pro řadu lidí stresující moment. Většinou jsou před větším počtem lidí, nebo dokonce před kamerou nervózní, předbíhají se myšlenkami, mluví rychle apod. Proto jsme připravili dvoudenní školení na téma komunikace s veřejností a médii, kde jsou účastníci trénováni reagovat na nejrůznější dotazy a podněty okamžitě a bez přípravy. Kurz je veden zkušenou lektorkou a moderátorkou Štěpánkou Duchkovou, která účastníkům předává užitečné tipy z praxe nejen ohledně mluveného projevu, ale také řeči těla. Na kurzu je po oba dny přítomen i kameraman, aby byl trénink autentický a účastníci byli připraveni v praxi na vše.

Oblíbený kurz jsme zasadili do formátu teambuildingu pro vedoucí zaměstnance úřadů, kdy je mediální trénink doplněn o společně strávený čas a neformální zábavu. Akce je určena pro přibližně 12 osob, aby byl zaručen individuální přístup ke každému účastníkovi. Součástí teambuildingu je kompletní zajištění stravy, ubytování a doprovodného programu.

Jak to celé bude vypadat? Podívejte se na modelový scénář:

Ve 14:00 účastníci přijíždějí do academy HUB v Praze-Karlín, kde bude probíhat mediální trénink se Štěpánkou Duchkovou a jejím kameramanem. Účastníci si mohou dát kávu, čaj nebo si vybrat ze široké nabídky nealkoholických nápojů. Připraven bude také coffee break. 
Po skončení mediálního tréninku následuje přesun na hotel a poté mají účastníci osobní volno, v němž mohou odpočívat na hotelu nebo se projít po okolí (na nedaleký Žižkov se dostanete tunelem pro pěší, možnost projít se po nově otevřené lávce Holka spojující Karlín s Holešovicemi, tramvaj Vás za pár minut zaveze k obchodnímu centru Palladium). Pro všechny účastníky výjezdního školení budou v academy HUB připraveny jízdenky na metro a tramvaj, aby se mohli pohodlně dostat všude podle svých potřeb.
V 19:30 se všichni setkáme na večeři v restauraci Tankovna. Vybrat si budete moci ze široké nabídky steaků a hamburgerů, nechybí česká tradiční kuchyně a výborné pivo z tanku. Po večeři se přesuneme pár desítek metrů do prostor academy HUB, kde bude připraven raut a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. V příjemné soukromé atmosféře můžeme posedět a popovídat si o všem, na co v hektickém pracovním kolotoči není čas. Konec akce je čistě ve Vašich rukou…
Ráno se nasnídáte v hotelové restauraci a v 10:00 bude pokračovat druhá část školení se Štěpánkou Duchkovou. Opět se můžete těšit na bohatý coffee break a skvělou kávu, která Vás zaručeně postaví na nohy 🙂
Výjezdní školení zakončíme společným obědem, během něhož zhodnotíme úspěch celé akce, a ve 14:00 školení oficiálně končí.

Pokud by se Vám takový typ výjezdního školení líbil, kontaktujte nás pro bližší informace a kalkulaci na e-mailu sedlacek@AQE.cz. Komu by se nechtělo do Prahy, může si podobný typ školení objednat přímo na pracoviště.

Podobné články

Léto se blíží. Využijte nabídku červnových školení

V červnu nás čeká den dětí, nejdelší den v roce, teplé počasí, ale také množství zajímavých kurzů, které vám pomohou…

Jak se zdokonalit ve Wordu a písemné komunikaci? Zkuste praktický trénink

Když znáte všechny důležité funkce programu MS Word, ulehčíte si práci o 30 %.

30. 04. 2024
Petr Holan
Mobil jako ideální nástroj k prezentaci úřadů a firem

Používejte mobil jako profesionálové. Nabízíme dva atraktivní kurzy, každý zaměřený na jiný aspekt moderní komunikace.

Krátká videa

29. 04. 2024
Ivana Böhmová
Poslední volná místa v kurzech o umělé inteligenci

Umělá inteligence se stává součástí každodenního života a otevírá před námi nové možnosti. Jak můžeme tuto technologii využít ve svůj…