Štěpánka Duchková

Komunikace
Management
Měkké dovednosti
Kdo jsem

Jmenuji se Štěpánka Duchková médiích se pohybuji od první poloviny 90. let. Začínala jsem jako redaktorka deníku Telegraf a poté Metropolitan. Televizní zkušenosti jsem získala jako redaktorka ve zpravodajství České televize. Deset let jsem působila v televizi Prima jako moderátorka Zpravodajského deníku a diskusních pořadů Nedělní partie a K věci. Tyto zkušenosti mi pomohly získat bohaté dovednosti v oblasti komunikace s veřejností a prezentačních dovedností.

V současné době se věnuji především mediálním tréninkům a výuce prezentačních dovedností. Moderuji společenské akce, kongresy a tiskové konference. Spolupracuji s ČTK, pro kterou moderuji různé typy politických debat a panelových diskuzí. Aktuálně natáčím pro TV Seznam pořad Moje místa a v Českém rozhlase moderuji pořad K věci.

Na svých školeních zprostředkovaných společností AQE academy se věnuji učení prezentačních dovedností a schopnosti komunikace s novináři, médii a veřejností. Naučím vás, jak veřejně vystupovat a komunikovat v náročných situacích.