FIT program

11. 07. 2022
Mgr. Lucie Kratochvílová
Měkké dovednosti

Sedavé zaměstnání, stres, mnoho hodin strávených před obrazovkou počítače. S tím vším se musí vaše tělo dennodenně vypořádat. Někdo chodí po práci cvičit, jiný vyčerpaně klesne k televizi.

Věděli jste, že můžete cvičit i během práce? Věnujte si v kanceláři několik minut a sledujte, jak se vaše kondice postupně zlepšuje. Ve společnosti AQE Academy jsme pro vás sestavili FIT PROGRAM. Ten obsahuje čtyři kurzy zaměřené na zlepšení vaší psychické i fyzické pohody.

  1. Škola zad – 27. října 2022, Praha, Academy HUB: Až 87 % lidí v sedavém zaměstnání zažije bolesti zad během prvních pěti let. Zjistěte, jak prostřednictvím úpravy pracovního prostředí a vhodného cvičení předcházet a zmírňovat tyto bolesti. Změňte své zažité stereotypy a aktivně přistupujte k řešení problémů spojených s bolestí zad. Informace z kurzu můžete využít nejen v práci, ale i doma.
  2. Oční gymnastika – 1. listopadu 2022, Praha, Academy HUB: Pokud zažíváte rozostřené vidění, pálení očí, bolesti hlavy nebo se vám zhoršuje zrak, je čas začít s oční gymnastikou. Speciální cviky pomohou uvolnit, prokrvit a vyživit vaše oči, zlepšit zaostřování a zpomalit stárnutí oka.
  3. Trénink paměti a koncentrace – 22. září 2022, Praha, Academy HUB: Dobrá paměť je klíčová jak v práci, tak v běžném životě. Přijďte se naučit, jak bojovat se stresem a podpořit tak svou mozkovou činnost. Seznámíte se s typy stresu a jejich vlivem na mozek a paměť, naučíte se snižovat stres a zlepšovat svou paměť a koncentraci.
  4. Práce se stresem a psychohygiena – 18. srpna 2022, Brno, třída Kpt. Jaroše 31: Zajímáte se o stressmanagement až ve chvíli, kdy je stres příliš? Věděli jste, že určitá míra stresu je přirozená a může být dokonce prospěšná? Naučte se, jak neustát pod tlakem vlastních stresorů, předcházet vyhoření a udržovat zdravou rovnováhu ve svém životě.

Pro účastníky celého certifikovaného fit programu jsme přichystali poukázku do prodejny Decathlon v hodnotě 500 kč.

Podobné články

Léto se blíží. Využijte nabídku červnových školení

V červnu nás čeká den dětí, nejdelší den v roce, teplé počasí, ale také množství zajímavých kurzů, které vám pomohou…

Jak se zdokonalit ve Wordu a písemné komunikaci? Zkuste praktický trénink

Když znáte všechny důležité funkce programu MS Word, ulehčíte si práci o 30 %.

30. 04. 2024
Petr Holan
Mobil jako ideální nástroj k prezentaci úřadů a firem

Používejte mobil jako profesionálové. Nabízíme dva atraktivní kurzy, každý zaměřený na jiný aspekt moderní komunikace.

Krátká videa

29. 04. 2024
Ivana Böhmová
Poslední volná místa v kurzech o umělé inteligenci

Umělá inteligence se stává součástí každodenního života a otevírá před námi nové možnosti. Jak můžeme tuto technologii využít ve svůj…