Zavádíme on-line školení, rušíme prezeční účast

9. 10. 2020

V návaznosti na aktuální stav si dovolujeme informovat všechny účastníky našich školení, že RUŠÍME PREZENČNÍ VÝUKU a VŠECHNA ŠKOLENÍ PROBÍHAJÍ ON-LINE.

 

 

Zavádíme on-line školení, rušíme prezeční účast

Jsme si vědomi vážnosti situace a respektujeme nařízení vlády ČR, proto všechna otevřená školení AQE academy realizujeme on-line. Všichni přihlášení účastníci na kurzy do Brna, Prahy i Ostravy mají možnost se zúčastnit on-line formy školení, těm, kterým tato forma nevyhovuje či nemají dostatečné materiální zajištění, mohou svou účast přesunout na jiný termín či účast zrušit.

Co k on-line školení potřebujete? Počítač, notebook, telefon či tablet s kvalitním připojením na internet, sluchátky nebo reproduktory. Kamera a mirkofon jsou výhodou :-) K on-line školení využíváme platformu WHEREBY (pro menší skupinu do 12 osob), kterou máme přizpůsobenu potřebám našich klientů, či aplikaci ZOOM (od 10 - 100 osob).

Předem od nás dostanete poštou tištěné materiály, blok, propisku, certifiát a kvalitní čokoládu jako náhradu za občerstvení, ke které si uděláte doma či v práci kafíčko nebo čaj, a užijete si školení, jak jen to nejlépe jde. Můžete lekotrovi pokládat dotazy v chatu, dotazovat se přímo prostřednictvím mikrofonu, s ostatními účastníky chatovat a vyměňovat si názory on-line.

Ke všem Vašim dotazům přistupujeme individuálně, napište nám na info@AQE.cz či zavolejte na kontakty a domluvte se osobně s některým z našich poradců.

www.AQEacademy.cz

 

 

Vzdělávání on-line v rámci OPZ projektů
Vzdělávání on-line v rámci OPZ projektů
Když se akreditované vzdělávání stalo součástí výzev, které vyhlašuje MPSV ČR, začaly úřady žádat o peníze z OPZ. 85% dotace na vz...
Jak na on-line školení
Jak na on-line školení
V návaznosti na aktuální trendy a situaci ve světě i v ČR v oblasti vzdělávání je vhodné začít připravovat zaměstnance na přechod ...

Newsletter

Dostávejte vždy aktuální informace do Vašeho e-mailu. Zadejte Váš email níže pro odběr novinek.