MATH academy Junior

9. 1. 2020

Pro děti a mládež v Praze od února 2020 připravujeme kurzy příprav na přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy z matematiky a doučování matematiky v academy HUB v Karlíně.

 

Máte doma budoucího studenta a chcete, aby byl výborně přirpaven na testy a přijímačky, přihlaste ho na naše kurzy od 17. 2. 2020, které vede zkušená lektorka Katka Kašparová (@ultrakatka_kasparova).
 
Náš academy HUB se v odpoledních hodinách promění v moderní učebnu pro děti a mládež s cílem připravovat budoucí studenty k přijámačkám a nacvičovat zkušební testy. Samozřejmostí je výtečné a zdravé občerstvení pro děti, nápoje po celou dobu výuky.
 
Rodiče doprovázející děti na kurzy mohou využít naši vedlejší místnost k práci, relaxaci u kávy či čaje, konverzaci s ostatními rodiči - občerstvení i nápoje jsou po dobu výuky zdarma pro děti i jejich doprovod. Místnost má připojení na wifi zdarma, pohodlné sezení k práci i odpočinku, kávovar a nealko nápoje.
 
Začátek pravidelných kurzů v týdnu od 17. února 2020. 8 lekcí za AKČNÍ cenu 10 000 Kč.
UKÁZKOVÁ hodina v úterý dne 28. 1. 2020  od 17:00 hod. se mohou zúčastnit jak děti, tak rodiče. Jde především o to poznat lektorku, která názorně ukáže, jak děti učí přemýšlet, jak vysvětluje, motivuje a jak s nimi komunikuje.
Účast i bez přihlášení, přihlášení účastníci mají přednost. 
 
Přihlašování na UKÁZKOVOU hodinu ZDARMA zde:
PŘIHLÁŠENÍ ZDE.
 
 
 
Lektorka  Katka Kašparová
UltraKatka je doktorka ekonomie, profesionálně běhá ultramaratony, která žije svůj sen, dělá to, co miluje a mezi to patří právě matematika. Řadu let se věnuje dětem, které učí stylem „budeme se bavit a smát, ale budeš přemýšlet, jo?“. Učí děti přemýšlet, odpovídat na otázky „a proč“ a vytvořit v dětech základy, na kterých budou stavět. Důležité je pochopit, nikoli učit se nazpaměť. Ale od základů.