Rok 2024 roztočí kolo štěstí!

13. 12. 2023

V minulých letech jste si u nás stavěli vlastní města ze stavebnice LEGO. Za účast na kurzech jste vyhrávali kufříky a krabice plné barevných kostiček a nám bylo ctí dělat Vám radost. A co jsme pro Vás přichystali pro následující rok 2024?

Rok 2024 roztočí kolo štěstí!

Po dlouhých diskuzích a hlasování padlo rozhodnutí na tombolu. Na každém kurzu budeme losovat ze všech účastníků o zajímavé ceny. Máme tu poukázky do obchodů, lahodné bonboniéry – a samozřejmě i kufříky LEGO :-)
Ale to není vše! Vyhlašujeme celoroční velkolepou soutěž o 3 mobilní telefony od značky Apple a 1 stipendium pro studium MPA! Každá účast na kurzech AQE academy Vás zařadí do slosování. Čím více kurzů navštívíte v roce 2024, tím vyšší máte šanci na výhru. Vaše jméno vložíme do slosování tolikrát, kolikrát se zúčastníte.
Velké finále a losování se uskuteční v prosinci 2024 v přímém přenosu. Podmínky soutěže najdete již brzy na stránkách AQE academy.
Přejeme Vám pohodové Vánoce🎄a mnoho štěstí nejen v tombolách v roce 2024🥳

Teambuilding v Praze? S AQE academy zaručeně nezapomenutelný zážitek
Teambuilding v Praze? S AQE academy zaručeně nezapomenutelný zážitek
Vystupování na veřejných projednáních a v televizních nebo rozhlasových reportážích je pro řadu lidí stresující moment. Většinou j...
BLACK FRIDAY V AQE ACADEMY
BLACK FRIDAY V AQE ACADEMY
Každoroční šílenství kolem snižování cen před Vánoci se nevyhýbá ani AQE academy. Připravili jsme pro Vás nabídku 7 kurzů, které s...

Newsletter

Dostávejte vždy aktuální informace do Vašeho e-mailu. Zadejte Váš email níže pro odběr novinek.