Fit program

Sedavé zaměstnání, stres, mnoho hodin strávených před obrazovkou počítače...

S tím vším se musí vaše tělo dennodenně vypořádat. Někdo chodí po práci cvičit, jiný vyčerpaně klesne k televizi.

Fit program

Věděli jste, že cvičit můžete i během své práce? Věnujte pár minut v kanceláři sami sobě a pozorujte, jak se vaše kondice začíná zlepšovat. V AQE academy jsme pro vás připravili FIT PROGRAM, který zahrnuje čtyři kurzy pro zlepšení vaší psychické i fyzické pohody.

1. Škola zad - 27. 10. 2022 Praha academy HUB

S bolestí zad se setká v prvních pěti letech sedavého zaměstnání až 87 % osob. Úpravou pracovního prostředí a správným cvičením je možné bolestem páteře předcházet a již existující bolesti zmírňovat.

Změňte zažité stereotypy a přistupujte k vyřešení problémů spojených s bolestí zad aktivně. I drobné maličkosti, které můžeme lehce změnit, mohou vést k úlevě a předcházení bolesti. Úpravou pracovního prostředí dokážeme zabránit fyzickému přetížení, a předcházet tak komplikacím, které mohou následovat. Informace získané z kurzu můžete aplikovat nejen v práci, ale i v domácím prostředí.

2. Oční gymnastika - 1. 11. 2022 Praha academy HUB

Rozostřené vidění, pálení očí, nemožnost zaostřit do dálky, bolest hlavy, zhoršující se vidění, dvojité obrazy... Týká se některá z obtíží i Vás? Pak je načase začít s oční gymnastikou. Správným cvičením a relaxací očí lze totiž předejít mnoha obtížím.

Speciální cviky a sestavy oči uvolní, prokrví a vyživí, správné mrkání oči zvlhčí, cviky na posílení očních svalů zlepší zaostřování a oddálí stárnutí oka. Oční gymnastika procvičuje svaly oka, dodává oku živiny, oko není jednostranně namáháno, je uvolněno, relaxováno a regenerováno.

3. Trénink paměti a koncentrace - 22. 9. 2022 Praha academy HUB

Dobrá paměť je nepostradatelným pomocníkem v pracovním i běžném životě. Věděli jste, že největším nepřítelem koncentrace a paměti je stres? Přijďte se naučit bojovat se stresem, a podpořit tak efektivní mozkovou činnost. 

Na zážitkovém kurzu Trénink paměti a koncentrace se seznámíte s druhy stresu a jejich vlivem na mozek a paměť. Naučíte se snižovat stresové faktory rychlým protistresovým cvičením i účinnou technikou shamata. Tato technika dlouhodobé stabilizace mysli zlepšuje distribuci pozornosti mezi vlastní paměťovou stopu a senzorickými objekty zevního prostředí. To vede k uvolnění, zklidnění, odbourávání stresových hormonů a lepší orientaci v paměťové stopě. Dobře provedená technika je neocenitelnou pomocí pro zvládání stresových situací, pro lepší vztahy na pracovišti, pro rychlejší zotavení se z přílišné denní zátěže.  Cvičení lze provádět kdykoli během dne. 

Naučíte se, jak si vybudovat rezervní mozkovou kapacitu a budete používat nejúčinnější paměťové techniky pro snadné a rychlé zapamatování důležitých údajů a informací.

4. Práce se stresem a psychohygiena - 18. 8. 2022 Brno, tř. Kpt. Jaroše 31

O problematiku stressmanagementu se obvykle začneme zajímat až v momentě, kdy míra stresu překročila naši únosnou mez. Začínáme být vyčerpaní, podráždění a cítíme, že je potřeba něco v našem životě změnit.

Věděli jste ale, že stres je pro člověka do určité míry přirozený a svým způsobem i „zdravý“? Že původním cílem stresové reakce je ochránit nás od nepříznivých vlivů způsobených stresory? Jak tedy pracovat na tom, abychom se nestali „obětí“ vlastních stresorů? Co můžeme dělat pro prevenci vyhoření a jak udržovat v životě zdravou rovnováhu?

PRO ÚČASTNÍKY CELÉHO CERTIFIKOVANÉHO FIT PROGRAMU JSME PŘICHYSTALI POUKÁZKU DO PRODEJNY DECATHLON V HODNOTĚ 500 Kč.

Newsletter

Dostávejte vždy aktuální informace do Vašeho e-mailu. Zadejte Váš email níže pro odběr novinek.

Přihlášení do certifikovaného programu

Vaše přihláška byla úspěšně odeslána.
Nastala chyba při odesílání vaší přihlášky.

 

Další certifikované programy

Zobrazit všechny certifikované programy
Tiskový mluvčí ve veřejné správě 2023
Tiskový mluvčí ve veřejné správě 2023
Připravili jsme pro Vás certifikovaný program speciálně zaměřený na výkon tiskového mluvčí ve veřejné správě. Absolvováním program...