Certifikovaný program Komunikace ve veřejné správě 2024 – Intenzivní mediální trénink se Štěpánkou Duchkovou

Komunikace ve veřejné správě se neobejde bez intenzivního mediálního tréninku. Štěpánka Duchková v nasimulovaném prostředí televizního studia provede každého účastníka celým procesem interview. Od samotné přípravy na rozhovor po okamžik, kdy se vypne kamera.
Komunikace
Management
Měkké dovednosti

KURZ JE SOUČÁSTÍ BALÍČKU CERTIFIKOVANÝ PROGRAM KOMUNIKACE VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ 2024. NA KURZ SE LZE PŘIHLÁSIT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM CERTIFIKOVANÉHO PROGRAMU.

Dopřejte si prvotřídní péči a zúčastněte se zábavného a užitečného školení, na které budete dlouho vzpomínat. Víte, jak správně komunikovat s médii v různých situacích? Je pro Vás nepříjemné vystupovat na veřejnosti? Máte negativní zkušenosti s médii a novináři? Nejste v tom sami! 

Pokud se toužíte zlepšovat, přihlaste se na kurz intenzivního mediálního tréninku. Zdokonalíte své komunikační dovednosti a postupy při vystupování na veřejnosti, na tiskových konferencích, před kamerou, mikrofonem, při jednání s kolegy, na poradách, zastupitelstvech s partnery i klienty. Pravidelný mediální trénink je důležitý pro všechny, kteří si chtějí zlepšit komunikační techniky, začít správně používat řeč těla a zlepšit si vyjadřovací schopnosti, výslovnost i obsah svého projevu. 

Obsah kurzu:

  • Komunikace s médii a veřejností
  • Praktická příprava na rozhovor, tiskovou konferenci, na veřejné vystoupení
  • Nácvik rozhovorů s novináři
  • Moderní trendy komunikace
  • Prezentační dovednosti a řeč těla
  • Krizová komunikace – nastavení pravidel, reakce na negativní prezentaci v médiích, zvládání trémy

Podobné kurzy