Etiketa vedoucího úředníka aneb společenské vystupování

16. 09. 2020
Ing. Martin Sedláček
Měkké dovednosti Komunikace

Ovládání etikety otevírá dveře v osobním i profesním životě. Nechte se inspirovat od Ladislava Špačka, mistra společenského chování, a objevte, jak může zdvořilost pozitivně proměnit vaše vztahy a kariéru. Přijďte a získejte klíč k úspěchu skrze umění správného chování.


Podle Jiřího Gutha-Jarkovského je „slušnost člověku vrozená, ale zdvořilosti se musíme učit“. Bezchybné společenské vystupování nejlépe reprezentuje naši firmu nebo úřad, vytváří lepší podmínky pro úspěšná jednání a vzbuzuje důvěru obchodních partnerů. Znalost pravidel společenského chování není zastaralým pozůstatkem doby Gutha-Jarkovského; jedná se o každodenní praktickou potřebu v profesním, společenském i osobním životě. Lidská společnost neustále vyvíjí pravidla etikety společně s jejími proměnami, a je proto nutné je znát a uplatňovat. V dnešní době představuje etiketa předpoklad úspěchu nejen v profesním a společenském, ale i v osobním životě.

Přijďte se zúčastnit přednášky s jedinečným „učitelem etikety“ Ladislavem Špačkem! Věříme, že si ze setkání odnesete nejen příjemný pocit, ale i spoustu zajímavých a užitečných informací, široký rozhled v oblasti společenského chování a mnoho inspirativních vjemů.

Podobné články

Léto se blíží. Využijte nabídku červnových školení

V červnu nás čeká den dětí, nejdelší den v roce, teplé počasí, ale také množství zajímavých kurzů, které vám pomohou…

Jak se zdokonalit ve Wordu a písemné komunikaci? Zkuste praktický trénink

Když znáte všechny důležité funkce programu MS Word, ulehčíte si práci o 30 %.

30. 04. 2024
Petr Holan
Mobil jako ideální nástroj k prezentaci úřadů a firem

Používejte mobil jako profesionálové. Nabízíme dva atraktivní kurzy, každý zaměřený na jiný aspekt moderní komunikace.

Krátká videa

29. 04. 2024
Ivana Böhmová
Poslední volná místa v kurzech o umělé inteligenci

Umělá inteligence se stává součástí každodenního života a otevírá před námi nové možnosti. Jak můžeme tuto technologii využít ve svůj…