Komunikace ve firmě

E-mail, telefon, porada, objednání v restauraci, plánování dovolené.

Veškerý tok informací se děje skrze komunikaci, a zatímco se celý život ve škole i mimo ni dozvídáme více informací, jen málokdo z nás prošel tréninkem, jak tyto informace co nejefektivněji předávat. Co nejefektivněji v tomto kontextu znamená, že ten, komu byly informace sdělovány, je pochopil tak, jak jste chtěli, a že u toho vzniklo co nejméně emocionálního odpadu.

Komunikace ve firmě

Na tomto kurzu se budeme zabývat oběma rovinami efektivní komunikace – obsahové i vztahové. Na praktických cvičeních, reálných situacích, s minimem teorie a maximem principů využitelných v každodenním životě.

Cílem kurzu je zamyslet se nad komunikací a organizačním chováním z různých perspektiv, vnímat tyto perspektivy a být schopen s nimi pracovat. Konkrétní dovednosti s tím spojené: být si vědom komunikačního kontextu, ve kterém se nacházím; vést konverzaci k uspokojivému výsledku; udržet si nadhled v náročných a konfliktních situacích; zaměřovat pozornost na důležité aspekty komunikace ad.

Obsah kurzu:

  • Komunikační kontexty
  • Leadership v konverzacích
  • Komunikace v konfliktních situacích
  • Organizační příležitosti a limity
  • Praktické tipy (např. kladení otázek aneb co všechno je špatně s otázkou „Rozumíte tomu?“)

Lektor kurzu: Mgr. Petr Sucháček

Mám zájem o tento kurz!

 

 

 

 
 
 

Newsletter

Dostávejte vždy aktuální informace do Vašeho e-mailu. Zadejte Váš email níže pro odběr novinek.

Přihlášení do kurzu pro firmy

Vaše přihláška byla úspěšně odeslána.
Nastala chyba při odesílání vaší přihlášky.

 

Další kurzy pro firmy

Zobrazit všechny kurzy pro firmy
Work-life balance
Work-life balance
Trénink Work - life balance je určen pro všechny, kteří hledají rovnováhu mezi osobním a pracovním životem, ale také pro všechny, ...
Profesionální mluvený projev
Profesionální mluvený projev
V současnosti se firmy stále častěji prezentují prostřednictvím audio nebo video obsahu. Nahrávají nejrůznější návody, podcasty a ...