Vzdělávejte se, kdy se Vám zachce

Nenechte se svazovat pevnými termíny školení a vyberte si z naší nabídky on-line kurzů, které plně nahradí prezenční akce. Přihlaste se do vzdělávacího portálu AQE academy a dávkujte si vzdělávání podle svého času, nálady nebo potřeby. 

Vzdělávejte se, kdy se Vám zachce

Současné trendy ve vzdělávání přejí studiu, které je nezávislé na čase i místě. Nejvyšší příčku v oblíbenosti si stále drží prezenční forma vzdělávání s možností sdílet dobrou praxi, ne vždy je však lidem umožněno se takových akcí účastnit. Ať už je to covid, nemocný člen rodiny nebo zahraniční stáž - pro všechny tyto případy je zde e-learning. 

V čem je e-learning AQE academy jiný?

V portále najdete nejen přehledná skripta, ale i vzdělávací pocasty. Nemusíte tedy sedět před obrazovkou počítače, u studia můžete nyní cvičit, vařit nebo řídit auto.

Máte chuť podívat se na záznam školení, které jste nestihli? Není problém, i to v porátle máme.

 Podívejte se na náš YouTube kanál, kde je zveřejněno několik vzdělávacích podcastů.

Najděte si kurz dle svého gusta z naší bohaté nabídky. V případě zájmu o jakýkoli e-learningový kurz se ozvěte na sedlacek@AQE.cz nebo na číslo 774 004 647 a my Vám poskytneme přístup. 

Pokud však nejste rozhodnutí a chcete si nejprve projít vzdělávací portál ZDARMA, klikněte zde a na uvedený e-mail zašlete předpřipravený text. Získáte přístup pro Vaši e-mailovou adresu a budete mít možnost projít si vzdělávací portál dle Vašich preferencí.

Chybí Vám na platformě nějaký kurz o který byste měli zájem? Neváhejte se na nás obrátit a my zajistíme jeho vytvoření. 

Newsletter

Dostávejte vždy aktuální informace do Vašeho e-mailu. Zadejte Váš email níže pro odběr novinek.

Přihlášení na e-learning

Vaše přihláška byla úspěšně odeslána.
Nastala chyba při odesílání vaší přihlášky.

 

Teambuilding v Praze? S AQE academy zaručeně nezapomenutelný zážitek
Teambuilding v Praze? S AQE academy zaručeně nezapomenutelný zážitek
Vystupování na veřejných projednáních a v televizních nebo rozhlasových reportážích je pro řadu lidí stresující moment. Většinou j...
Rok 2024 roztočí kolo štěstí!
Rok 2024 roztočí kolo štěstí!
V minulých letech jste si u nás stavěli vlastní města ze stavebnice LEGO. Za účast na kurzech jste vyhrávali kufříky a krabice pln...