První losování o kurz zdarma

2. 7. 2019

V úterý 2. července proběhlo poprvé losování o kurz zdarma. O jaké losování šlo a kdo se zapojil? V rámci všech našich otevřených kurzů zasíláme účastníkům po skončení elektronický online dotazník. Kdo jej vyplní, má možnost zapojit se do soutěže o kurz zdarma. Stačí vyplnit pár údajů a mít štěstí.

Zavést elektronickou formu evaluačních dotazníků jsme se rozhodli nejen z ekologických důvodů, ale také proto, že jdeme kupředu i po technologické stránce. Pokud nám chtějí účastníci sdělit své dojmy či nám dát podněty ke zlepšení, nemusí po skončení kurzu zůstávat ani o minutu déle a ručně vyplňovat dotazník. Ten nám vyplní posléze, z domova či kanceláře přes počítač, a postačí k tomu párkrát kliknout.

Zpětná vazba je pro nás důležitá, klademe důraz na to, abychom se neustále zlepšovali, zvyšovala se kvalita našich kurzů a lektoři se stávali ještě většími profesionály, než jsou. I proto jsme se rozhodli účastníky našich kurzů k vyplnění dotazníku motivovat právě možností vyhrát kurz zdarma.

V prvním losování pak byli zastoupeni účastníci různě tematický zaměřených kurzů a z úřadů napříč celou Českou republikou. Ze všech zúčastněných jsme vylosovali jednoho šťastného výherce, respektive výherkyni, Ing. Janu Zacharovou. Ta si nyní může vybrat jakýkoliv z našich otevřených kurzů, kterého se zúčastní zcela zdarma.

Jste již přihlášeni nebo teprve plánujete účast na některém z našich kurzů? Pokud ano, nezapomeňte po jeho absolvování vyplnit evaluační dotazník a zapojit se do soutěže. Třeba právě vy budete příště šťastným výhercem!