Participace může být zábava. Vyzkoušejte si ji v modelovém městě

23. 7. 2020

Uvažujete, jak více zapojit občany do dění ve vašem městě? Zkuste to s PinCity. Všechny funkce si můžete vyzkoušet v modelovém městě PinsBurg.

Participace může být zábava. Vyzkoušejte si ji v modelovém městě

Kolegové se startupu PinCity tento týden spustili modelové město PinsBurg. Jedná se o ukázku v Česku unikátní platformy zaměřené na rozšíření participace ve městech.

„Hlavní ideou PinsBurgu je předvést všechny funkcionality PinCity od strategie města po občanské návrhy a participativní rozpočet,“ vysvětluje Mikuláš Klang, který projekt PinCity vede. „A taky jsme chtěli ukázat, že participace je vlastně zábava,“ doplňuje ho Kristýna, která má na starosti on-line marketing.

Modelové město najdete na adrese pinsburg.pincity.cz a můžete si tu vyzkoušet vše, co naše platforma umí.

Pokud se Vám PinCity líbí a uvažujete nad tím, jak více zapojit občany ve vašem městě, veškeré kontakty najdete na pincity.cz.

Vzdělávání on-line v rámci OPZ projektů
Vzdělávání on-line v rámci OPZ projektů
Když se akreditované vzdělávání stalo součástí výzev, které vyhlašuje MPSV ČR, začaly úřady žádat o peníze z OPZ. 85% dotace na vz...
Jak na on-line školení
Jak na on-line školení
V návaznosti na aktuální trendy a situaci ve světě i v ČR v oblasti vzdělávání je vhodné začít připravovat zaměstnance na přechod ...

Newsletter

Dostávejte vždy aktuální informace do Vašeho e-mailu. Zadejte Váš email níže pro odběr novinek.