Od 2. 6. 2020 opět školíme prezenčně

29. 4. 2020

Vážení a naši věrní účastníci,

dovolujeme si Vás s radostí a nadějí informovat o znovu otevření provozu naších školících prostor a všech souvisejících činností :-)

Mimo možnost Vaši fyzické přítomnosti se nyní můžete zúčastnit také On-line prostřednictvím streamu. Tuto inovativní formu výuky závádíme v souvislosti se zvyšenými hyginenickými podmínkami a zajištění možnosti školení z bezpečí a pohodlí Vašich odmovů či kanceláří. 

Od 2. 6. 2020 opět školíme prezenčně

Podmínky účasti:

  • maximálně 12 osob v místnosti;
  • samostatný stůl pro každého účastníka (odstup min. 2 m);
  • dezinfekční gel, jednorázová rouška a rukavice pro každého účastníka na místě;
  • hygienicky balené občerstvení (neomezeně).

V úterý 2. června 2020 začínáme příznačně s kurzem "Komunikace s veřejností a médii nejen pro tiskové mluvčí", který vede Ing. Zuzana Pastrňáková. Pro ty z Vás, kteří jste přihlášeni již z minulosti, objednávky jsou stále platné a máte možnost se zúčastnit prezenčně nebo On-line. Kontaktujte kolegu Matrina Sedláčka na sedlace@AQE.cz a domluvte si formu Vaši účasti. Všechny následující kurzy již opět školíme prezenčně a těšíme se na Vaši účast. O dokonalé občerstvení v HUB ani v Brně v AQE academy nepřijdete!

Tým AQE academy

Lucie, Martin, Alan a Bára

sedlacek@AQE.cz, zavada@AQE.cz, nekardova@AQE.cz

 

Vzdělávání on-line v rámci OPZ projektů
Vzdělávání on-line v rámci OPZ projektů
Když se akreditované vzdělávání stalo součástí výzev, které vyhlašuje MPSV ČR, začaly úřady žádat o peníze z OPZ. 85% dotace na vz...
Jak na on-line školení
Jak na on-line školení
V návaznosti na aktuální trendy a situaci ve světě i v ČR v oblasti vzdělávání je vhodné začít připravovat zaměstnance na přechod ...

Newsletter

Dostávejte vždy aktuální informace do Vašeho e-mailu. Zadejte Váš email níže pro odběr novinek.