MPA studium

9. 9. 2020

Jste jistě zvědaví, co pro Vás v oblasti vzdělávání připravujeme na rok 2021. Na základě poptávky účastníků našich kurzů a spokojených klientů jsme se rozhodli kvalifikačně pozvednout úroveň naší vzdělávací instituce a od ledna 2021 otevíráme první ročník prestižního studijního programu Master of  Public Administration. Jedná se o manažerské postgraduální vzdělání, které je přizpůsobeno podmínkám a potřebám veřejné sféry. 

MPA studium

Studium MPA je určeno vedoucím úředníkům a manažerům, kteří zastávají nebo aspirují na pozice ve vedoucích funkcích institucí veřejné správy a neziskových organizacích.

Vzdělávací program MPA je určen absolventům vysokoškolského studia minimálně bakalářského stupně. Organizace výuky je přizpůsobena účastníkům, jež jsou při své práci časově zatíženi a chtějí studium absolvovat v pracovní dny jako součást své práce.

Jedná se o prezenční formu výuky kombinovanou s distančním vzděláváním a ukončenou závěrečnou zkouškou. V případě úspěšného složení zkoušky (test, ústní zkouška a písemná práce) obdržíte titul MPA psaný za Vašim jménem a příjmením.

Soubor MPA studia na AQE academy se skládá z 18 povinných a 6 volitelných kurzů, tedy celkem 24 školicích prezenčních dní výuky  (144 hodin) a 60 hodinového e-learningu. Výhodou je možnost rozložení studia až do 4 let, započítáváme zpětně všechny absolvované školení od 1/2018 v rámci AQE academy i v kurzech financovaných z OPZ.

V současné době pro Vás připravujeme podrobrné informace o studiu, jeho podmínkách a obsahu kurzů. Těšíme se na naše první účastníky :-)

AQE academy

Vzdělávání on-line v rámci OPZ projektů
Vzdělávání on-line v rámci OPZ projektů
Když se akreditované vzdělávání stalo součástí výzev, které vyhlašuje MPSV ČR, začaly úřady žádat o peníze z OPZ. 85% dotace na vz...
Jak na on-line školení
Jak na on-line školení
V návaznosti na aktuální trendy a situaci ve světě i v ČR v oblasti vzdělávání je vhodné začít připravovat zaměstnance na přechod ...

Newsletter

Dostávejte vždy aktuální informace do Vašeho e-mailu. Zadejte Váš email níže pro odběr novinek.